Adient zaměstnává ve svých šesti závodech v ČR více než 4 300 zaměstnanců. V rámci ČR se specializuje především na výrobu autosedaček – od návrhu designu a výroby textilií, přes šití textilních i kožených potahů až po finální kompletaci a montáž sedaček.

Závod Adient (dříve Johnson Controls) v Roudnici nad Labem byl založen v roce 1995. Zabýváme se výrobou autopotahů. Jedná se o svrchní části sedačky v autě. Látku, koženku i kůži u nás v závodě stříháme a poté z nastříhaných dílků a dalších komponentů šijeme náš výsledný produkt. Leckoho překvapí, že šicí stroje se obsluhují vestoje. Je to ale výhodnější z provozního hlediska a také méně namáhavé. Práce je vhodná pro ženy i pro muže.

Celkem nás v Roudnici pracuje bezmála 300. Kromě operátorů šicích strojů u nás najdou uplatnění střihači a dále různé podpůrné profese, jako jsou zásobovači, skladníci, baliči nebo mechanici. Dalších přibližně 40 zaměstnanců pracuje v kanceláři a stará se o řízení výroby, logistiku, technologii, kvalitu, či finance.

No a my na personálním oddělení pečujeme o to nejcennější – naše zaměstnance. Rádi se budeme starat i o Vás 🙂

Management

Proč k nám

Jsme jedním z největších zaměstnavatelů ve městě a nejbližším okolí. Práce u nás není lehká, snažíme se však být lídrem regionu nejen v mzdovém ohodnocení. Nabízíme jistotu dlouhodobého zaměstnání - naši dobří zaměstnanci se nemusejí bát o práci. Panuje u nás pozitivní atmosféra a přátelské, neformální vztahy. Nestavíme bariéru mezi kanceláří a výrobou. Pro zaměstnance pořádáme spousty akcí, jako například pravidelný ples, dny zdraví, různé výlety a podobně. Kromě neustále rostoucí mzdy, která je pro zapracované kolegy v dělnických profesích nejvyšší v regionu, se u nás můžete těšit na:Pouze ranní směna

Každý druhý pátek volný

13. plat až 120% 4x ročně (kromě kancelářských profesí)

Náborový příspěvek

eStravenka 150 Kč

Pátý týden dovolené navíc

Odměna za senioritu

Elektronické poukázky na zdravotní a volnočasové aktivity (eBenefity)

Jídelna přímo v závodě

Plně hrazené pracovní oblečení

Příspěvek na penzijní připojištění po jednom roce

Péči fyzioterapeuta přímo v závodě zdarma

Finanční odměny za doporučení nového zaměstnance

Dárky k osobním a pracovním výročím a při odchodu do důchodu

zvýhodněné mobilní tarify

a mnoho dalšího

Nenašli jste vhodnou pozici? Pošlete nám svůj životopis a my se vám ozveme až se uvolní místo pro vás :)

Průběh výběrového řízení

  • Výrobní a podpůrné profese
  • Odpovězte na inzerát přímo na těchto stránkách nebo nám zašlete svůj stručný životopis na tereza.palkova@adient.com nebo kristyna.weberova@adient.com.
  • Anebo prostě jen přijďte na personální oddělení (abychom měli čas se Vám věnovat, je lepší se předem domluvit na telefonu +420 416 829 829).
  • I neúspěšný kandidát od nás dostane vždy odpověď.
  • Administrativní profese
  • V případě administrativních pozic očekáváme kromě profesního životopisu také motivační dopis - chceme vědět, co Vás k nám přivádí a jaká jsou Vaše očekávání.
  • Výběrové řízení je zpravidla dvoukolové (1. kolo s personalistou a přímým nadřízeným, 2. kolo s ředitelem závodu), ani zde ale neděláme z výběru velkou vědu.
  • Snažíme se být rychlí a s vybraným uchazečem se co nejrychleji domluvit. I zde se mohou všichni spolehnout na odpověď od nás.

Novinky o společnosti

Příběhy zaměstnanců

Nastavení cookies