Adient zaměstnává ve svých šesti závodech v ČR více než 4 300 zaměstnanců. V rámci ČR se specializuje především na výrobu autosedaček – od návrhu designu a výroby textilií, přes šití textilních i kožených potahů až po finální kompletaci a montáž sedaček.

Management Stráž pod Ralskem

Ing. Roman Slavík

Plant manager

Stráž pod Ralskem

Ing. Roman Slavík

V automobilovém průmyslu se pohybuji od roku 1993.

Začal jsem na pozici Engineering a poté Operation Managera ve společnosti Delphi Packard Electric ČR v České Lípě. Společnost se zabývala výrobou kabelových svazků pro automobily Audi, BMW a Škoda Auto. Po 12 letech působení v tomto výrobním závodě jsem nastoupil jsem na místo ředitele ve společnosti Inteva Products CR v Liberci. I tato společnost je dodavatelem pro automobilový průmysl – okenních spouštěčů, dveřních zámků a střešních oken pro Škoda Auto, VW, TPCA, PHA – Kia & Hyundai a Daimler. V roce 2012 jsem nastoupil do Adientu, v té době to byl ještě Johnson Controls, a stal se tak  ředitelem závodu ve Stráži pod Ralskem.

Vím velice dobře, jak náročný je svět automobilového průmyslu, založený na kvalitě výroby, včasnosti dodávek, flexibilitě a zároveň stabilitě všech procesů.  Velmi jasně si také uvědomuji, jaké nároky klade na všechny naše zaměstnance, na jejich kvalifikaci a zručnost, jejich trpělivost a disciplinovanost. A za jejich veliké nasazení a chuť měnit věci, si jich velice vážím.

Ing. Josef Šimůnek

Plant Controller

Stráž pod Ralskem

Ing. Josef Šimůnek

Josef Šimůnek, zahájil svoji činnost na pozici Plant Controller, v závodě Adient Stráž pod Ralskem 21.6.2021.

Ing. František Kleiner

Production Manager

Stráž pod Ralskem

Ing. František Kleiner

František Kleiner, zahájil svoji činnost na pozici Production Manager 1.10.2018

Ing. Andrea Hercegová

Materials & Logistics Manager

Stráž pod Ralskem

Ing. Andrea Hercegová

Andrea Hercegová, zahájila svoji činnost na pozici Materials & Logistics Manager, v závodě Adient Stráž pod Ralskem 1.8.2013.

Mgr. Josef Stehlík

HR Manager

Stráž pod Ralskem

Mgr. Josef Stehlík

Svou pracovní kariéru jsem s Adientem (dříve Trimco, poté Johnson Controls) začal před více než 20ti lety. Na pozici Personálního asistenta jsem nastupoval v době, kdy docházelo k rozšíření výroby ze stávajících 300 na cca 600 zaměstnanců. Během 11 let jsme neustále navyšovali stavy zaměstnanců až na maximum, které bylo 1047 zaměstnanců. Během těchto let jsem si dokončil vysokoškolské vzdělání v oboru a vystudoval UJAK v oboru Andragogika – vzdělávání dospělých. Od roku 2009 jsem na pozici Personální ředitel a stále se snažím nabízet našim zaměstnancům maximální servis a benefity, jako poděkování za jejich výbornou práci, díky které patří náš závod k nejlepším v  České republice.

Miloš Vlasák

Manager Manufacturing Engineer

Stráž pod Ralskem

Miloš Vlasák

Ve firmě Adient Czech Republic k.s., závod Stráž pod Ralskem, působí od května 2019.

Nastavení cookies