Adient zaměstnává ve svých šesti závodech v ČR více než 4 300 zaměstnanců. V rámci ČR se specializuje především na výrobu autosedaček – od návrhu designu a výroby textilií, přes šití textilních i kožených potahů až po finální kompletaci a montáž sedaček.

Management Mladá Boleslav

Ing. Jiří Šmahel

Plant Manager Adient Mladá Boleslav

Mladá Boleslav

Ing. Jiří Šmahel

Po pětileté praxi ve firmě zabývající se vstřikováním plastů a následnými modulovými dokompletacemi jsem svůj život se společností Adient spojil v říjnu v roce 1999, kdy jsem nastupoval do závodu Johnson Controls Mladá Boleslav na oddělení kvality. Začínal jsem zde jako SQA, což dodnes považuji ze jednu z nejzajímavějších pozic v závodovém týmu. V roce 2003 jsem se stal součástí týmu manažerů, kteří působili na projektech na Slovensku, Polsku a Rusku. V září 2008 jsem se ujal příležitosti řídit výrobní projekt v Benátkách nad Jizerou a v roce 2012 jsem byl jmenován do funkce ředitele odštěpného závodu Mladá Boleslav.

Svoji práci mám rád a těší mě, že jsem obklopen týmem profesionálů a kolegů, pro které je jejich práce stejně jako pro mě nejen výzvou, ale i potěšením. Zároveň jsem velmi hrdý na všechny naše zaměstnance, kteří spolu s námi tvoří dobrý základ a jméno celé společnosti Adient Mladá Boleslav.

 

Ing. Růžena Vomáčková, MBA

Vedoucí Controllingu (Plant Controller)

Mladá Boleslav

Ing. Růžena Vomáčková, MBA

Do společnosti Adient (dříve Johnson Controls) jsem nastoupila v roce 2013 po ukončení studia na vysoké škole. V prvních třech letech jsem postupně zastávala pozici účetní (Accountant) a asistentky vedoucího controllingu (Assistant Controller). Obě pozice mi pomohly porozumět firemním procesům v oblasti účetnictví a controllingu.

Od října 2015 pracuji jako Vedoucí controllingu (Plant Controller). Se svým týmem zabezpečuji, aby závod poskytoval transparentní a věrohodné informace o své finanční situaci. Mezi naše hlavní činnosti patří tvorba finančních plánů a výhledů, řízení účetních závěrek, analýzy odchylek a podpora managementu.

Na společnosti Adient si cením možnosti kariérního růstu a stability zaměstnání. V rámci našeho závodu si pak vážím zejména kolektivu a pracovního prostředí, které je přátelské a zároveň profesionální.

Vystudovala jsem magisterský obor Finanční řízení podniku na Vysoké škole Škoda Auto v Mladé Boleslavi a následně absolvovala MBA International Executive na Business Institut v Praze.

Ing. Pavel Cirmon

Vedoucí výroby pro projekt Škoda a Porsche Mladá Boleslav

Mladá Boleslav

Ing. Pavel Cirmon

Do společnosti jsem nastoupil v roce 1996 do oddělení výroby. Po celou dobu jsem se zabýval přímým zajištěním výroby, přípravou nových modelů a zavádění změn do výrobního procesu.

Od roku 2010 jsem členem managementu závodu v Mladé Boleslavi ve funkci vedoucího výroby a přímo řídím výrobu sedadel pro vozy ŠKODA Octavia, Fabia a PORSCHE Macan. Součástí mé práce je také odpovědnost za údržbu výrobních zařízení v Mladé Boleslavi a Bezděčíně.

Před svým nástupem s současnému zaměstnavateli jsem pracoval v AČR a Komerční bance.

Jsem absolventem Vojenské vysoké školy – ekonomika armády ve Vyškově.

Martina Fajglová Farkašová

Vedoucí oddělení logistiky (Materials and Logistics Manager)

Mladá Boleslav

Martina Fajglová Farkašová

Společnosti Adient, dříve Johnson Controls, jsem zůstala věrná od roku 1996. Nastoupila jsem do oddělení logistiky a působím v něm dodnes, od roku 2006 v roli vedoucího pracovníka. Pracujeme v systému JIS, který je pro dodávky asi ten nejnáročnější a každé zaváhání v procesu může být fatální. Naším společným cílem je zajistit vždy přesně a včas požadovaný materiál ve skladu a zároveň ho v přesný čas dopravit k výrobní lince. Jsem ráda, že pracuji s týmem lidí, kterým záleží na odvedené práci a hlavně, jejich práce je stále těší. Sama si velmi cením každé nové zkušenosti, která nás posouvá dále a zároveň nám činí dny pestrými.

Vystudovala jsem střední školu se všeobecným zaměřením, ale nejvíce mě naučily moje životní a pracovní zkušenosti.

Ing. Jan Šimůnek

Manažer kvality Škoda

Mladá Boleslav

Ing. Jan Šimůnek

Do společnosti Johnson Controls, nyní Adient, jsem nastoupil v roce 2006 jako trainee. Od roku 2007 jsem zastával pozici inženýra kvality nakupovaných dílů pro sedadla Octavia. Kvalitu nakupovaných dílů, ale také celý řetězec dodavatelů pro projekty Octavia, jsem měl na starosti až do roku 2019, kdy přišla výzva v podobě nabídky pozice Manažera kvality pro výrobní lokace v Mladé Boleslavi a Bezděčíně. Jako vedoucí oddělení kvality jsem byl, a stále jsem, v rámci dvou výrobních závodů odpovědný za kompletní řízení procesu kvality směrem k dodavatelům, ve výrobním závodě a v neposlední řadě směrem k zákazníkovi.

Ve společnosti Adient pracuji v oblasti kvality téměř 14 let. Po celou toto dobu jsem měl možnost být součástí týmu odborníků, kteří mne motivují přijímat další výzvy.

Vystudoval jsem strojní fakultu na Technické univerzitě v Liberci, obor Konstrukce kolových vozidel.

Ing. Jaroslav Vedral

Vedoucí kvality pro projekt Porshe

Mladá Boleslav

Ing. Jaroslav Vedral

Ve společnosti Johnson Controls (nyní Adient) jsem začal pracovat ještě v dobách studií na vysoké škole. Po jejím ukončení jsem nastoupil na oddělení kvality. Měl jsem možnost pracovat na různých pozicích a pochopit tak do detailu všechny procesy, které s kvalitou souvisí. Tím, že na oddělení kvality pracuji více jak 16 let, jsem se setkal téměř se všemi projekty, které se v naší společnosti realizovaly.

Posledních 10 let pracuji jako Vedoucí kvality a zhruba od roku 2014 vedu tým kvalitářů na projektu Porsche. Na společnosti Adient si nejvíce vážím toho, že nabízí stabilitu zaměstnání a umožňuje zaměstnancům stát se opravdovými odborníky.

Vystudoval jsem Energetiku na Vysoké škole chemicko-technologické v Praze.

Ing. Petra Hosová

Vedoucí personálního oddělení

Mladá Boleslav

Ing. Petra Hosová

Do společnosti Adient jsem nastoupila v roce 2018 na pozici Human Rersouces Manager. V oblasti lidských zdrojů pracuji od roku 1995.

Moje začátky jsou spojené především s mezinárodními FMCG společnostmi, kde jsem se věnovala rozvoji a vzdělávání zaměstnanců. Organizovala jsem školení a obchodní konference, podílela jsem se na přípravě specializovaných projektů manažerského a projektového vzdělávání a vedla jsem některá interní školení. Postupně jsem se dále věnovala náboru zaměstnanců do manažerských pozic, implementaci systémů hodnocení zaměstnanců, rozvoji talentů, internímu koučinku a také aktivitám v oblasti rozvoje značky zaměstnavatele. Mezi společnosti, kde jsem sbírala zkušenosti patří Balírny Douwe Egberts, Danone, T-Mobile, Coca-Cola HBC a Pivovary Staropramen.

Být součástí týmu společnosti Adient Mladá Boleslav pro mě představuje novou zkušenost v oblasti automobilového průmyslu. Úkolem mého týmu je vybrat správné zaměstnance, rozvíjet je a vytvářet, společně s manažery jednotlivých týmů, vhodné podmínky pro jejich nejlepší pracovní výkon.

Pro mojí práci jsou důležití motivovaní lidé a spolupráce s nimi, kterou si v naší společnosti často, k mé plné spokojenosti, užívám. Mám kolem sebe profesionály, kteří umí vytvořit příjemné přátelské prostředí.

Vystudovala jsem Vysokou školu chemicko-technologickou v Praze, obor počítačová simulace technologických procesů.

Nastavení cookies