Adient zaměstnává ve svých šesti závodech v ČR více než 4 300 zaměstnanců. V rámci ČR se specializuje především na výrobu autosedaček – od návrhu designu a výroby textilií, přes šití textilních i kožených potahů až po finální kompletaci a montáž sedaček.

Management Kvasiny

Josef Smutek

Plant Controller

Kvasiny

Josef Smutek

Do společnosti Adient nastoupil 1. 10. 2015 jako Assistant Controller. Od 1. 7. 2019 zastává pozici Plant Controller.

Jindřich Kubíček

Operations Manager

Kvasiny

Jindřich Kubíček

Do společnosti, tehdy ještě Johnson Controls Rychnov nad Kněžnou, nyní Adient Kvasiny, jsem nastoupil 1. 10. 1999 na pozici technologa výroby. Po sedmi letech praxe 1. 11. 2006  jsem dostal příležitost postoupit  na pozici Product Coordinator Supervisor, které jsem velice rád využil. A další změna na sebe nenechala dlouho čekat. 1. 3. 2008 za plné podpory rodiny a svých dlouholetých spolupracovníků jsem s mírnými obavami přijal nabídku na pozici Product Manager.

Pracoval jsem ve zkušeném týmu, který mě učil a zároveň podporoval. Bez větších turbulencí jsem zvládl i tuto změnu. A jako kdybych toho neměl dost. S vidinou nového závodu v Kvasinách, vyhecován a motivován spolupracovníky, jsem kývl na další nabídku, a to zaujmout pozici Operations Manager.

Na této pozici pracuji dodnes. Mohu potvrdit, že jsem se ani den za svou dlouholetou praxi nenudil a stále se mám co učit.

Přiznávám, že se těším na návrat k živnosti čalouníka, která mě vlastně do firmy Adient zavedla, abych zjistil, jak to chodí ve velkém světě automobilového průmyslu. Ale to ještě chvíli počká. Fakt je ten, že ADIENT (Johnson Controls) je mé první, a s největší pravděpodobností také poslední, zaměstnání.  Pro každého, kdo má rád každodenní adrenalin, kontakt s lidmi a zákazníkem, tak je Adient ta správná volba.

Na závěr bych rád poděkoval všem svým spolupracovníkům, přátelům, kamarádům a rodině za dlouholetou podporu a spolupráci, bez které bych nebyl spokojený a šťastný. Díky.

Jana Rulíčková

Plant HR Manager

Kvasiny

Jana Rulíčková

K personalistice jako takové jsem se dostala neplánovaně přes své vzdělání. Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu Univerzity Hradec Králové a Filosofickou fakultu v Pardubicích, vzhledem ke svému zaměření studia jsem se vydala cestou studií i dál v oboru Andragogika (vzdělávání dospělých) na Univerzitě v Olomouci. Na práci personalistky jsem nepomýšlela, přišlo to jednoho dne samo a přirozeně a sedlo mi to. To bylo před 10 lety.

V oboru personalistiky pracuji už od dob svých studií a měla jsem možnost setkat se s různými specialisty svého oboru, jako například vývojáři a konstruktéry v oblasti vzduchotechniky, pracovala jsem v  také pro logistickou společnost a realizovala nábory pro mnoho projektů v České republice i v Evropě. V roce 2016 jsem přijala nabídku pracovat ve společnosti Adient v Kvasinách na pozici personální ředitelky, která mi byla nabídnuta při odchodu mé předchůdkyně do jiné země v rámci společnosti.

Na práci mě hodně moc těší zažívat rozvoj člověka, což mám příležitost sledovat u kolegů, včetně těch v mém týmu, u našich zaměstnanců, u mého šéfa i u sebe. Je to obohacující a inspirující práce, srší kolem mě spousta energie a každý den bych dokázala uvést alespoň jednu novou věc, co jsem se naučila. Ať jsou věci, které řešíme, pozitivní, negativní, veselé či smutné, jako lidé na nich rosteme, zvláště když jdeme do hloubky.

Má práce je pro mě koníčkem. Do práce se těším, protože není stereotypní, každý den přináší řadu nových situací, které je nutno vyřešit, a někdy jde i o nové výzvy. Má práce není jen o realizovaných projektech, výsledcích firmy, lidských úspěších, ale i o konkrétních případech pomoci tam, kde je potřeba.

Nastavení cookies