Adient zaměstnává ve svých šesti závodech v ČR více než 4 300 zaměstnanců. V rámci ČR se specializuje především na výrobu autosedaček – od návrhu designu a výroby textilií, přes šití textilních i kožených potahů až po finální kompletaci a montáž sedaček.

Aktuality

23.06.2022

|

Prostřednictvím Burzy praxí SPŠ jsme studentům představili závod Adient Česká Lípa

Ve čtvrtek 16.6.2022 jsme studentům Střední průmyslové školy představili prostřednictvím Burzy praxí SPŠ závod Adient Česká Lípa. Cílem bylo propojit studenty oborů Mechatronika a Strojírenství s firmami v okolí České Lípy a seznámit je s možnostmi uplatnění při odborných praxích, které žáci v průběhu studia absolvují. Tento model setkání sklidil nejen u studentů velice pozitivní ohlasy a my se těšíme, že se v novém školním roce budeme s některými z nich právě v našem závodě setkávat.

10.06.2022

|

Zaměstnanci závodu Adient Česká Lípa získali zlatou a bronzovou medaili ve fotbalovém turnaji

Dva týmy za závod Adient Česká Lípa se ve středu 8.6. zúčastnily fotbalového turnaje pořádaného roudnickým závodem v rámci Týdne zdraví. Oba naše manšafty se umístily na stupních vítězů a odvezly si krásné první a třetí místo. Děkujeme všem sportovcům za nasazení všech sil a perfektní reprezentaci našeho závodu!

3 týdny ergonomie

12.05.2022

|

Připomínáme si, jak je Ergonomie pracovního prostředí důležitá

Celé tři týdny jsme si v naší firmě intenzivně připomínali, jak je Ergonomie důležitá v naší práci. Cvičili jsme na dílnách i v kanceláři, účastnili se přednášek, vyšetření podologie, rehabilitací a spousty dalších aktivit. A ty nejlepší z nás jsme za jejich aktivitu také odměnili.

Nastavení cookies