Adient zaměstnává ve svých šesti závodech v ČR více než 4 300 zaměstnanců. V rámci ČR se specializuje především na výrobu autosedaček – od návrhu designu a výroby textilií, přes šití textilních i kožených potahů až po finální kompletaci a montáž sedaček.

Manufacturing Engineer (Technolog výroby)

Mladá Boleslav

Administrativa

Práce na plný úvazek

Adient Czech Republic je společností s vedoucí úlohou na trhu s automobilovými sedadly. Naše produkty, technologie a pokročilé výrobní postupy umožňují předním výrobcům automobilů odlišit jejich vozidla od konkurence.

Hlavní pracovní náplň:

- vypracování návrhů nových technologických postupů a organizace zavedení do výroby.
- optimalizace rozmístění výrobního zařízení, nástrojů a přípravků za účelem produktivnějšího procesu výroby.
- projednávání změn a doplňků technologických předpisů.
- prověřování kapacit výroby a časů jednotlivých operací, organizace výkonových zkoušek.
- udržování aktuální MTM analýzy výrobních operací a zadávání MTM do systému TICON.
- vypracování pracovních návodů (tzv. ODS) s ohledem na bezpečnost a ochranu zdraví při práci, ergonomii a životního prostředí.
- stanovování umístění ODS na výrobní lince a jejich udržování v aktuálním stavu.
- sestavování layout po výrobní stránce a návrhy nových přípravků.
- průběžné optimalizování činnosti na výrobních linkách s ohledem na efektivitu a produktivitu práce.

Nabízíme:

- zajímavá a různorodá práce
- odborný růst
- flexibilní pracovní doba
- MULTISPORT karta - pro volný čas a zábavu
- SODEXO stravenková karta
- příspěvek na penzijní připojištění, aj.

Požadavky na kandidáta:

- SŠ/VŠ vzdělání
- technické zaměření
- znalost angličtiny (nebo němčiny) - znalost slovem i písmem (B1)
- dobrá znalost práce na PC - MS Office (Excel)
- praxe v prostředí Automotive
- řidičský průkaz skupiny B

Místo výkonu práce:

Bezděčín 109, Mladá Boleslav

Výběrové řízení

  • Administrativní a technické pozice
  • Zaslání strukturovaného životopisu.
  • Telefonické nebo písemné pozvání na pohovor.
  • První kolo výběrové řízení – zpravidla pohovor s HR a s budoucím nadřízeným (zhruba 60 minut).
  • Druhé kolo výběrového řízení -  absolvování praktického testu, případně vyjasnění si pracovní nabídky.
  • Rozhodnutí o přijetí -  domluvení termínu vstupní prohlídky, datumu nástupu a nástupního školení.
  • Výrobní pozice
  • Absolvování pohovoru, zkoušky v Hiring centru a v rámci přiblížení pracovní pozice absolvování i praktické zkoušky na lince (zhruba 60 minut).