Adient zaměstnává ve svých šesti závodech v ČR více než 4 300 zaměstnanců. V rámci ČR se specializuje především na výrobu autosedaček – od návrhu designu a výroby textilií, přes šití textilních i kožených potahů až po finální kompletaci a montáž sedaček.

Materials Planner

Kvasiny

Administrativa

Práce na plný úvazek

Vhodné pro studenty

Náplň práce:

  • zajišťování každodenních dodávek materiálu v systému JIT
  • zajišťování inventarizace materiálu
  • pravidelně formou odvolávek informuje dodavatele o požadavcích na materiál
  • zabezpečuje soulad výrobních dílů mezi MFG/PRO, stavem ve skladu a ve výrobě
  • optimalizuje stavy zásob dle plánu výroby, dostupných skladových ploch a aktuálních cílů
  • odpovídá za zadávání dat do systému pro řízení chaotického skladu DCI+
  • koordinuje dodávky se spedičními firmami s cílem zajištění plynulé výroby
  • zpracování, evidence, distribuce a uplatňování balících předpisů nakupovaných dílů
  • každodenní komunikace se zahraničními dodavateli

Požadujeme:

  • ukončené SŠ vzdělání (technický směr výhodou)
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • středně pokročilá znalost AJ nebo NJ
  • uživatelská znalost MS Office (zejména Excel)
  • organizační schopnosti, rozhodnost
  • odolnost vůči stresu, flexibilitu
  • samostatnost a zodpovědnost
  • řidičský průkaz skupiny B

Výběrové řízení

  • Výrobní pozice
  • Zaslání strukturovaného životopisu či návštěva výrobního závodu v Kvasinách
  • Vyplnění osobního dotazníků, absolvování hiring centra (testovací proces), prohlídka závodu
  • Rozhodnutí o přijetí
  • Nástup do tréninkové zóny