Adient zaměstnává ve svých sedmi závodech v ČR více než 6 000 zaměstnanců. V rámci ČR se specializuje především na výrobu autosedaček – od návrhu designu a výroby textilií, přes šití textilních i kožených potahů až po finální kompletaci a montáž sedaček.

Systémový koordinátor

Stráž pod Ralskem

Administrativa

Práce na plný úvazek

Vhodné pro studenty

Firma Adient je největším globálním dodavatelem automobilových sedadel. Spolupracuje se všemi významnými automobilkami a pomáhá jim odlišit se od konkurence prostřednictvím vynikající kvality, špičkových technologií a dokonalých vlastností svých výrobků. Firemní kultura vysokého výkonu inspiruje své zaměstnance a umožňuje jim neustále zlepšovat prožitek ze světa v pohybu – z místa na automobilovém sedadle i mimo něj.
Pro výrobní závod ve Stráži pod Ralskem v České republice, který zaměstnává přibližně 900 zaměstnanců, nyní hledáme novou kolegyni/nového kolegu na pozici

Co Vás čeká

  • Správa  a rozvoj jednotlivých modulů MFG PRO/QAD
  • Identifikace,analýza a řešení problémů v MFG/QAD
  • Analytická činnost v rámci interních procesů
  • Příprava reportů a logistických analýz
  • Systémová koordinace MFG PRO/QAD a podpora uživatelů
  • Zpracování pravidelných inventur
  • Support logistického oddělení

Bylo by dobré mít

  • SŠ  vzdělání
  • Znalost MFG PRO nebo jiného QAD systému
  • Aktivní znalost AJ - komunikace na denní bázi
  • Vynikající  znalost práce na PC , Excel, základní znalost databází a programování výhodou, zkušenosti s testováním programů výhodou
  • Iniciativa, flexibilita, samostatnost, analytické myšlení, komunikační dovednosti

Co Vám nabídneme

  • Motivující prostředí mezinárodní firmy
  • Velmi dobré platové ohodnocení
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody
  • Možnost profesního růstu a dalšího rozvoje